Mastersil - Sanitární Silikon 315 ml, transparentní

107,81 Kč 89,10 Kč bez DPH
Skladem
Jednosložkový elastický silikonový tmel acetátového typu s účinným protiplísňovým přídavkem, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. Objem: 315 ml, transparentní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MASTERSIL - SANITÁRNÍ SILIKON

 

je jednosložkový elastický silikonový tmel acetátového typu s účinným protiplísňovým přídavkem, vulkanizující vzdušnou vlhkostí. MASTERSIL PRO SANITAR výborně přilne k předem nepřipraveným křemičitým povrchům, které jsou neporézní, jako jsou například sklo, dlaždice, keramika, glazované obkladačky, email a kabřinec; lakované, impregnované nebo lazurované dřevo; plasty, jako jsou např. epoxid, polyester, polyakrylát a umakart.

 

Vlastnosti:

 

  • stabilní (rozměrově, materiálově …)
  • obsahuje fungicidy
  • snadná zpracovatelnost při nízké (+ 5 °C) i vysoké teplotě (+ 40 °C)
  • flexibilní/pružný při nízké (- 40 °C) i vysoké teplotě (+ 100 °C)
  • rychlé vytvrzení: rychlý přechod nelepivého stavu
  • dobrá přilnavost ke sklu, glazovaným povrchům, keramickým obkladům, většině plastů a nátěrů
  • možné aplikace: auto, loď, karavan, dům

 

Příprava povrchu:


Plochy, které přijdou do kontaktu s těsnící hmotou, musí být suché, čisté, bez prachu a nečistot, rzi, oleje a jiných znečisťujících látek. Neporézní podklady se vyčistí rozpouštědlem a čistým, bílým, netřepícím se bavlněným hadrem z bavlny. Zbylé rozpouštědlo utřete novým čistým a suchým hadrem ještě předtím, než se odpaří.

 

Aplikační omezení:


MASTERSIL - SANITÁRNÍ SILIKON by neměl být používán na takové podklady, jako například mramor, beton, beton s vláknitým plnivem a na malty, protože výrobek během vulkanizace uvolňuje kyselinu octovou. Neměl by přijít do kontaktu s kovy jako olovo, měď, mosaz, zinek, neboť to vede ke korozi. Neměl by se používat v kontaktu s předepnutými prvky z polyakrylátu, protože by to mohlo způsobit tvorbu prasklin z důvodu napětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mastersil
Objem: 315ml
Vlastnosti: Jednosložkový elastický silikonový tmel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: