Belzona 1111 - 1 kg

8 439,75 Kč 6 975 Kč bez DPH
Skladem
Univerzální dvousložkový pastovitý materiál s vysokými technickými parametry a optimální 20 minutovou dobou pro zpracování. Objem 1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Také v balení 0,4 kg

 

Univerzální dvousložkový pastovitý materiál s vysokými technickými parametry a optimální 20 minutovou dobou pro zpracování. Opravy všeho druhu - mechanicky opracovatelný. Standardní vulkanizace. Víceúčelový, opracovatelný produkt určený pro opravy a obnovu. Na opravy a obnovu určený produkt Belzona ® 1111 je dvojkomponentový polymer zpevněný keramickými a ocelovými částicemi. Osvědčil se během řady let jako řešení poskytující vysokou kvalitu pro široký rozsah všeobecných strojírenských potřeb.

 

Aplikace produktu Belzona ® 1111:

Obsahují opravy takových zařízeních jako jsou: - poškození uložení ložisek (hřídele, pouzdra) - zlomené a poškozené odlitky - poškozené příruby - tekoucí nádrže - poškozené hydraulické písty - poškozené potrubí - poškozené hřídele - strhnuté závity.

 

  • Jednoduché použití: - Nevyžaduje speciální zručnost ani nářadí. - Lehká aplikace speciálně tvarovanou špachtlí nebo pistolí - Jednoduché mísení složek s velkou tolerancí poměrů.

 

Bezpečné použití:

Aplikace a vytvrzování za studena odstraňuje nebezpečí požáru - Při tuhnutí se nesmršťuje ani neroztahuje, přizpůsobí se pnutí opravovaných materiálů - Výborné elektroizolační vlastnosti umožňují aplikaci na materiály s rozličným potenciálem, co zabraňuje vzniku bimetalické koroze - Vhodný pro kontakt s pitnou vodou.

 

Univerzální aplikace:

Může sa nanášet v tenké nebo hrubší vrstvě v rámci jednoho úkonu, neroztéká se a nestéká ani ze stropních ploch - Belzona ® 1111 se pevně naváže téměř na každý materiál včetně ocele, hliníku, bronzu, mosaze, nerezové ocele, materiálů ze skleněných vláken, betonu, neglazované keramiky a skla.

 

  • Lehko se formuje na požadovaný tvar
  • Opracovatelný tryskovým obráběním
  • Trvanlivost
  • Vysoká mechanická odolnost
  • Výborná chemická odolnost vůči anorganickým kyselinám, hydroxidům, uhlovodíkům, min. olejům, okysličovadlům, tukům, alkoholům, vodním roztokům a emulzím
  • Odolnost vůči teplotám do 200°C v suchém prostředí, do 93°C v trvale mokrém prostředí
  • Při doporučovaném způsobu skladování je doba skladovatelnosti minimálně 5 let.
  • Nekoroduje
  • Balení: 1kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Belzona
Objem: 1ml
Vlastnosti: Univerzální dvousložkový pastovitý materiál pro opravy všeho druhu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: